• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/ISEWorld?ref=bookmarks

Kadıköy Anadolu Lisesi Uluslararası Eğitim Ofisi (KAL Abroad) önemli bir proje için değerli bir misafiri ağırladı. UNESCO Global Scribes Programı Başkanı Cynthia English, Müdür Başyardımcımız Ahmet Levent ile bir araya geldi.

UNESCO Global Scribes Programı Başkanı Cynthia English, Program Türkiye Koordinatörü Safa İlgin, ISEWorld Eğitim Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Volkan Cerrahoğlu, Okul Aile Birliği Başkanımız Elif Kuşpınar ve Müdür Başyardımcımız Ahmet Levent okulumuzda proje toplantısı için bir araya geldiler.

UNESCO bünyesinde devam eden program, uluslararası yazarlar platformu olarak da adlandırılıyor. Dünyadaki tüm insanları dini, dili ve ırkı gözetmeden politik ve dini olmayan konularda yaşam tecrübelerini paylaştıkları bir alan olarak kullanılıyor. Kadıköy Anadolu Lisesinin programa partner okul olarak katılması ve projenin detayları ile ilgili Program Başkanı Cynthia English katılımcılara ayrıntılı bir sunum yaptı.

Eğitim sezonu sonuna kadar sürecek hazırlık aşamalarından sonra 2016-2017 eğitim-öğretim döneminde okulumuzda kurulacak kulüp ile faaliyetlerine başlaması planlanan proje ile Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencilerinin ingilizce gelişimine önemi bir katkı, dünya vatandaşlığı vizyonu kazanımı, Türkiye'nin tanıtımı ve özellikle yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrencilerimizin CV'lerinde çok önemli bir referans noktası katılması amaçlanıyor.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1454 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın