• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/ISEWorld?ref=bookmarks

Üniversite Danışmanlığı

Yeteneklerinize En Uygun Üniversite

KAL Uluslararası Eğitim Ofisi, öğrencilerine yurtdışı üniversite eğitimi başvuru sürecinde her türlü danışmanlık ve özel ders hizmetini sunarken, onların en kaliteli üniversitelere girişine aracılık ediyor. Başta ABD, Kanada ve İngiltere olmak üzere, dünyanın kendi alanlarında en prestijli okulları, yeteneklerinin ve ilgi alanlarının farkında olan özel öğrencilerini bekliyor! 

Geleceğiniz İçin En İyi Master Seçenekleri

KAL Uluslararası Eğitim Ofisi, öğrencilere, uzman danışman kadrosunun etkin yönlendirmeleri doğrultusunda, akademik kariyer hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak planlar sunuyor. “Koçluk” olarak adlandırılabilecek bu planlama neticesinde öğrenciler, kendi karakter gelişimlerine ve ilgi alanlarına paralel olarak, yurtdışındaki en iyi üniversitelerde master eğitimi görme imkânı buldukları bir sürece dâhil oluyorlar. 

College Tour

Yurtdışı eğitimle ilgili en doğru bilgileri edinmenin net bir yolu var: KAL Uluslararası Eğitim Ofisi’nin kampüs turlarına katılmak ve hayalleri süsleyen okulların kampüs hayatlarını en yakından gözlemlemek. 

Profesyonel rehberleri eşliğinde çoğunlukla 4-5 gün süren turlarla, başta İngiltere, ABD, Almanya olmak üzere; üniversitelerin tüm kampüs yaşamlarını öğrencilerle beraberce keşfediyoruz. Öğrencilerin, beklenti ve hedeflerine bağlı olarak gelecekleri hakkında en doğru kararı vermelerine yardımcı olan turlar, onları tesadüfi değil, bilinçli tercihlere yönlendiriyor; üstelik de sosyalliklerine bizzat onay verdikleri eğitim kurumlarında!